PIC16F54-I/P
Numărul produsului DigiKey
PIC16F54-I/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F54-I/P
Descriere
IC MCU 8BIT 768B FLASH 18DIP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 16F CI microcontroler 8bit 20MHz 768B (512 x 12) FLASH 18-PDIP
Modele EDA/CAD
PIC16F54-I/P Modele
Dimensiune RAM
25 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Tip oscilator
Extern
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
20MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
Pachet dispozitiv furnizor
18-PDIP
Periferice
POR, WDT
Pachet/cutie
18-DIP (0,300", 7,62mm)