PIC16F1947T-I/PT
Numărul produsului DigiKey
PIC16F1947T-I/PTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC16F1947T-I/PTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC16F1947T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F1947T-I/PT
Descriere
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 64TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 64-TQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
PIC16F1947T-I/PT Modele
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
1K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 17x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz