PIC16F1947-I/MR
Numărul produsului DigiKey
PIC16F1947-I/MR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F1947-I/MR
Descriere
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 64QFN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 64-QFN (9x9)
Modele EDA/CAD
PIC16F1947-I/MR Modele
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Dimensiune RAM
1K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 17x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz