PIC16F18857T-I/ML
Numărul produsului DigiKey
PIC16F18857T-I/MLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC16F18857T-I/MLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC16F18857T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F18857T-I/ML
Descriere
IC MCU 8BIT 56KB FLASH 28QFN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) CI microcontroler 8bit 32MHz 56KB (32K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F18857T-I/ML Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
4K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz