PIC16F18446T-I/SS
Numărul produsului DigiKey
PIC16F18446T-I/SSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC16F18446T-I/SSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC16F18446T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F18446T-I/SS
Descriere
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20SSOP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) CI microcontroler 8bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 20-SSOP
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
2K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 17x12b; D/A 1x5b
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
EUSART, I2C, magistrală LIN, MSSP, SMBus/PMBus, RS-232, RS-485, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
20-SSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
20-SSOP (0,209", 5,30mm lățime)