PIC16F18325-I/SL
Numărul produsului DigiKey
PIC16F18325-I/SL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F18325-I/SL
Descriere
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) CI microcontroler 8bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-SOIC
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
1K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 11x10b; D/A 1x5b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
14-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
14-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)