PIC16F1827-I/SS
Numărul produsului DigiKey
PIC16F1827-I/SS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F1827-I/SS
Descriere
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F1827-I/SS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
384 x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 12x10b
Procesor
PIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
20-SSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
20-SSOP (0,209", 5,30mm lățime)