PIC16F1826-I/ML
Numărul produsului DigiKey
PIC16F1826-I/ML-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F1826-I/ML
Descriere
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28QFN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F1826-I/ML Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Dimensiune RAM
256 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 12x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz