PIC16F1825-I/P
Numărul produsului DigiKey
PIC16F1825-I/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F1825-I/P
Descriere
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14DIP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-PDIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F1825-I/P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Dimensiune RAM
1K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 8x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
I2C, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
14-PDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
14-DIP (0,300", 7,62mm)