PIC16F18144-I/6N
Numărul produsului DigiKey
150-PIC16F18144-I/6N-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F18144-I/6N
Descriere
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20VQFN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 7KB (7K x 8) FLASH 20-VQFN (4x4)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F18144-I/6N Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Dimensiune RAM
512 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 41x12b; D/A 2x8b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz