PIC16F18124T-I/ST
Numărul produsului DigiKey
150-PIC16F18124T-I/STTR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-PIC16F18124T-I/STCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-PIC16F18124T-I/STDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F18124T-I/ST
Descriere
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 7KB (7K x 8) FLASH 14-TSSOP
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
512 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 29x12b SAR; D/A 2x8b
Tip oscilator
Extern, Intern
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, magistrală LIN, RS-232, RS-485, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
14-TSSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
14-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)