PIC16F18076-I/PT
Numărul produsului DigiKey
150-PIC16F18076-I/PT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F18076-I/PT
Descriere
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 28KB (28K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Serie
Dimensiune RAM
2K x 8
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 35x10b SAR; D/A 1x8b
Tip oscilator
Extern, Intern
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz