PIC16F18046-E/MLVAO
Numărul produsului DigiKey
150-PIC16F18046-E/MLVAO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F18046-E/MLVAO
Descriere
28KB FLASH,256EE,2KB RAM, 10B AD
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 28KB (28K x 8) FLASH 20-QFN (4x4)
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Serie
Dimensiune RAM
2K x 8
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 21x12b SAR; D/A 1x8b
Tip oscilator
Extern, Intern
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
32MHz