PIC16F1779-E/ML
Numărul produsului DigiKey
PIC16F1779-E/ML-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F1779-E/ML
Descriere
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44QFN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 44-QFN (8x8)
Modele EDA/CAD
PIC16F1779-E/ML Modele
Dimensiune EEPROM
128 x 8
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
2K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 28x10b; D/A 4x5b, 4x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
32MHz