PIC16F1719-I/MV
Numărul produsului DigiKey
PIC16F1719-I/MV-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F1719-I/MV
Descriere
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)
Modele EDA/CAD
PIC16F1719-I/MV Modele
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
2K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 28x10b; D/A 1x5b, 1x8b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz