PIC16F1718-E/SS
Numărul produsului DigiKey
PIC16F1718-E/SS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F1718-E/SS
Descriere
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SSOP
Modele EDA/CAD
PIC16F1718-E/SS Modele
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
2K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 17x10b; D/A 1x5b, 1x8b
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
28-SSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
28-SSOP (0,209", 5,30mm lățime)