PIC16F1716T-I/SS
Numărul produsului DigiKey
PIC16F1716T-I/SSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC16F1716T-I/SSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC16F1716T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F1716T-I/SS
Descriere
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F1716T-I/SS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
1K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 17x10b; D/A 1x5b, 1x8b
Procesor
PIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
28-SSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
28-SSOP (0,209", 5,30mm lățime)