PIC16F17126-I/ST
Numărul produsului DigiKey
150-PIC16F17126-I/ST-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F17126-I/ST
Descriere
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 14TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 28KB (28K x 8) FLASH 14-TSSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F17126-I/ST Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Dimensiune RAM
2K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 29x12b; D/A 2x8b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, magistrală LIN, SPI
Pachet dispozitiv furnizor
14-TSSOP
Pachet/cutie
14-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)