PIC16F1707-I/SO
Numărul produsului DigiKey
PIC16F1707-I/SO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F1707-I/SO
Descriere
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 20-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F1707-I/SO Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
256 x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 8x10b
Procesor
PIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, magistrală LIN, SPI
Pachet dispozitiv furnizor
20-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
20-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)