PIC16F1704-I/SL
Numărul produsului DigiKey
PIC16F1704-I/SL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F1704-I/SL
Descriere
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F1704-I/SL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
512 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 8x10b; D/A 1x8b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
14-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
14-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)