PIC16F1704-I/ML
Numărul produsului DigiKey
PIC16F1704-I/ML-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F1704-I/ML
Descriere
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 16QFN
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F1704-I/ML Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
512 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 8x10b; D/A 1x8b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz