PIC16F1703-I/ST
Numărul produsului DigiKey
PIC16F1703-I/ST-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F1703-I/ST
Descriere
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 14-TSSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F1703-I/ST Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
256 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 8x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, magistrală LIN, SPI
Pachet dispozitiv furnizor
14-TSSOP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
14-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)