PIC16F15313T-I/SN
Numărul produsului DigiKey
PIC16F15313T-I/SNTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC16F15313T-I/SNCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC16F15313T-I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F15313T-I/SN
Descriere
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F15313T-I/SN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
256 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 5x10b; D/A 1x5b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)