PIC16F15245-E/REBVAO
Numărul produsului DigiKey
150-PIC16F15245-E/REBVAO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F15245-E/REBVAO
Descriere
14KB FLASH, 1KB RAM, 10B ADC, PW
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 14KB (14K x 8) FLASH 20-VQFN (3x3)
Dimensiune RAM
1K x 8
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 14x10b SAR
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
32MHz