PIC16F15245-E/REB
Numărul produsului DigiKey
150-PIC16F15245-E/REB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F15245-E/REB
Descriere
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20VQFN
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-VQFN (3x3)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F15245-E/REB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
1K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 12/2x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
32MHz