PIC16F15224-I/SL
Numărul produsului DigiKey
150-PIC16F15224-I/SL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F15224-I/SL
Descriere
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 16F, Functional Safety (FuSa) CI microcontroler 8bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F15224-I/SL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
512 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 9/2x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
14-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
14-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)