PIC16F15213-I/MF
Numărul produsului DigiKey
150-PIC16F15213-I/MF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F15213-I/MF
Descriere
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8DFN
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 16F, Functional Safety (FuSa) CI microcontroler 8bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-DFN (3x3)
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
256 x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 5/2x10b
Procesor
PIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz