PIC16F1519-E/PT
Numărul produsului DigiKey
PIC16F1519-E/PT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F1519-E/PT
Descriere
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44TQFP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F CI microcontroler 8bit 20MHz 28KB (16K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F1519-E/PT Modele
Categorie
Dimensiune memorie program
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 28x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
20MHz