PIC16F1519-E/P
Numărul produsului DigiKey
PIC16F1519-E/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F1519-E/P
Descriere
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40DIP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F CI microcontroler 8bit 20MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-PDIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F1519-E/P Modele
Categorie
Dimensiune memorie program
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 28x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
20MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
I2C, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
40-PDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
40-DIP (0,600", 15,24mm)