PIC16F13145T-I/REB
Numărul produsului DigiKey
150-PIC16F13145T-I/REBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-PIC16F13145T-I/REBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-PIC16F13145T-I/REBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F13145T-I/REB
Descriere
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20VFQFN
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 14KB (14K x 8) FLASH 20-VQFN (3x3)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 22x10b SAR; D/A 1x8b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz