PIC12LF1571-I/SN
Numărul produsului DigiKey
PIC12LF1571-I/SN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC12LF1571-I/SN
Descriere
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 12F CI microcontroler 8bit 32MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-SOIC
Modele EDA/CAD
PIC12LF1571-I/SN Modele
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 4x10b; D/A 1x5b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)