PIC12F683-I/P
Numărul produsului DigiKey
PIC12F683-I/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC12F683-I/P
Descriere
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8DIP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 12F CI microcontroler 8bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-PDIP
Modele EDA/CAD
PIC12F683-I/P Modele
Dimensiune EEPROM
256 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 4x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
20MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
Pachet dispozitiv furnizor
8-PDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
8-DIP (0,300", 7,62mm)