PIC12F635-I/SN
Numărul produsului DigiKey
PIC12F635-I/SN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC12F635-I/SN
Descriere
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 12F CI microcontroler 8bit 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC12F635-I/SN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
128 x 8
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
64 x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
Procesor
PIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
20MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, WDT
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)