PIC12F519T-I/MC
Numărul produsului DigiKey
PIC12F519T-I/MCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC12F519T-I/MCCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC12F519T-I/MCDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC12F519T-I/MC
Descriere
IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8DFN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 12F CI microcontroler 8bit 8MHz 1,5KB (1K x 12) FLASH 8-DFN (2x3)
Modele EDA/CAD
PIC12F519T-I/MC Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
41 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
8MHz