PIC12F508-I/MC
Numărul produsului DigiKey
PIC12F508-I/MC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC12F508-I/MC
Descriere
IC MCU 8BIT 768B FLASH 8DFN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 12F CI microcontroler 8bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH 8-DFN (2x3)
Modele EDA/CAD
PIC12F508-I/MC Modele
Dimensiune RAM
25 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
4MHz