PIC12F1572-I/P
Numărul produsului DigiKey
PIC12F1572-I/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC12F1572-I/P
Descriere
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8DIP
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 12F CI microcontroler 8bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-PDIP
Modele EDA/CAD
PIC12F1572-I/P Modele
Dimensiune RAM
256 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 4x10b; D/A 1x5b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
Magistrală LIN, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
8-PDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
8-DIP (0,300", 7,62mm)