PIC12F1571T-I/SN
Numărul produsului DigiKey
PIC12F1571T-I/SNTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC12F1571T-I/SNCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC12F1571T-I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC12F1571T-I/SN
Descriere
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 12F CI microcontroler 8bit 32MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-SOIC
Modele EDA/CAD
PIC12F1571T-I/SN Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
128 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 4x10b; D/A 1x5b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)