PIC12F1571-E/RF
Numărul produsului DigiKey
PIC12F1571-E/RF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC12F1571-E/RF
Descriere
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8UDFN
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 12F CI microcontroler 8bit 32MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-UDFN (3x3)
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
128 x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 4x10b; D/A 1x5b
Procesor
PIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
32MHz