PIC10F322-I/P
Numărul produsului DigiKey
PIC10F322-I/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC10F322-I/P
Descriere
IC MCU 8BIT 896B FLASH 8DIP
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 10F CI microcontroler 8bit 16MHz 896B (512 x 14) FLASH 8-PDIP
Modele EDA/CAD
PIC10F322-I/P Modele
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
64 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 3x8b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
16MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
Pachet dispozitiv furnizor
8-PDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
8-DIP (0,300", 7,62mm)