PIC10F222T-I/OT
Numărul produsului DigiKey
PIC10F222T-I/OTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC10F222T-I/OTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC10F222T-I/OTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC10F222T-I/OT
Descriere
IC MCU 8BIT 768B FLASH SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 10F CI microcontroler 8bit 8MHz 768B (512 x 12) FLASH SOT-23-6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC10F222T-I/OT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
23 x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 2x8b
Procesor
PIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
8MHz