PIC10F220T-I/MC poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Microchip Technology
În stoc: 1.091
Fișă de date
PIC PIC® 10F CI microcontroler 8bit 8MHz 384B (256 x 12) FLASH 8-DFN (2x3)
PIC10F220T-I/MC
Numărul produsului DigiKey
PIC10F220T-I/MC-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC10F220T-I/MC
Descriere
IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DFN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC10F220T-I/MC Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Dimensiune RAM
16 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 2x8b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
8MHz