PIC10F206T-I/OT
Numărul produsului DigiKey
PIC10F206T-I/OTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC10F206T-I/OTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC10F206T-I/OTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC10F206T-I/OT
Descriere
IC MCU 8BIT 768B FLASH SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 10F CI microcontroler 8bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH SOT-23-6
Modele EDA/CAD
PIC10F206T-I/OT Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
24 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
4MHz