PIC10F206T-I/OT | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PIC10F206T-I/OT |
Descriere | IC MCU 8BIT 768B FLASH SOT23-6 |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | PIC PIC® 10F CI microcontroler 8bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH SOT-23-6 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | PIC10F206T-I/OT Modele |
Serie | Dimensiune EEPROM – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Dimensiune RAM 24 x 8 |
Stare piesă Activ | Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd) 2V – 5,5V |
Programabil la DigiKey Verificat | Convertoare de date – |
Procesor PIC | Tip oscilator Intern |
Dimensiune nucleu 8bit | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C (TA) |
Viteză 4MHz | Tip montare Montare pe suprafață |