PIC10F204-I/P
Numărul produsului DigiKey
PIC10F204-I/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC10F204-I/P
Descriere
IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DIP
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 10F CI microcontroler 8bit 4MHz 384B (256 x 12) FLASH 8-PDIP
Modele EDA/CAD
PIC10F204-I/P Modele
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
16 x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
4MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
Pachet dispozitiv furnizor
8-PDIP
Periferice
POR, WDT
Pachet/cutie
8-DIP (0,300", 7,62mm)