PIC10F200-E/MC
Numărul produsului DigiKey
PIC10F200-E/MC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC10F200-E/MC
Descriere
IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DFN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 10F CI microcontroler 8bit 4MHz 384B (256 x 12) FLASH 8-DFN (2x3)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC10F200-E/MC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
16 x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
Procesor
PIC
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Viteză
4MHz