PD70201EVB47F
Numărul produsului DigiKey
549-PD70201EVB47F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PD70201EVB47F
Curent - Ieșire
4A
Tensiune - Intrare
44V – 57V
Frecvență - Comutare
100kHz – 500kHz
Putere - Ieșire
47W
Notă
Tensiune - Ieșire
12V