PD70201EVB25F-5
Numărul produsului DigiKey
549-PD70201EVB25F-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PD70201EVB25F-5
Curent - Ieșire
5A
Frecvență - Comutare
100kHz – 500kHz
Putere - Ieșire
25W
Notă
Tensiune - Ieșire
5V