PD70201EVB25F-12
Numărul produsului DigiKey
549-PD70201EVB25F-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PD70201EVB25F-12
Descriere
EVAL BOARD FOR PD70201
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
2,1A
Producător
Microchip Technology
Tensiune - Intrare
Ambalaj
Vrac
Topologie regulator
Contracurent
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
100kHz – 500kHz
Destinație principală
Destinație specială c.c./c.c., Power Over Ethernet
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire izolată
IC/piesă utilizată
PD70201
Putere - Ieșire
25W
Notă
Tensiune - Ieșire
12V