MSCSM120TAM11CTPAG
Numărul produsului DigiKey
150-MSCSM120TAM11CTPAG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSCSM120TAM11CTPAG
Descriere
MOSFET 6N-CH 1200V 251A SP6-P
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 1200V (1,2kV) 251A (Tc) 1042W (Tc) Cu montare pe carcasă SP6-P
Modele EDA/CAD
MSCSM120TAM11CTPAG Modele
Vgs(th) (Max) la Id
2,8V la 3mA
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
696nC la 20V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
9060pF la 1000V
Putere - Max
1042W (Tc)
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Configurație
Canal 6 N (punte trifazată)
1200V (1,2kV)
Pachet dispozitiv furnizor
SP6-P
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
251A (Tc)
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
10,4mOhm la 120A, Ieșire 20V