MSCSM120HM31CT3AG-(secondary)
MSCSM120HM31CT3AG
Numărul produsului DigiKey
150-MSCSM120HM31CT3AG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSCSM120HM31CT3AG
Descriere
MOSFET 4N-CH 1200V 89A SP3F
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 1200V (1,2kV) 89A (Tc) 395W (Tc) Cu montare pe carcasă SP3F
Vgs(th) (Max) la Id
2,8V la 1mA
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
232nC la 20V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3020pF la 1000V
Putere - Max
395W (Tc)
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Configurație
Canal 4N
1200V (1,2kV)
Pachet dispozitiv furnizor
SP3F
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
89A (Tc)
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
31mOhm la 40A, 20V